هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری

تاریخ : یکشنبه 23 مهر 1396
محمدحسین رضایی، هنرمند دهه هشتادی اهل خمینی شهر که در حال تولید سه اثر جدید با مضامین انقلابی است، سرود «مرگ بر آمریکا» را به ترامپ تقدیم کرد!


یکی از دست‌اندرکاران آلبوم این هنرمند ابتدا به یادآوری سرود «مرگ بر آمریکا» که پیش از این رونمایی شده و در فضای مجازی منتشر شده پرداخت و گفت: با توجه به صحبت‌های موهن رئیس‌جمهور آمریکا علیه ایران، این خواننده ۱۵ ساله سرود «مرگ بر آمریکا» و به ویژه این بیت «در سرزمینی که خدا باشد، جایی برای کدخدا نیست» را به ترامپ تقدیم می‌کند.محمدجواد حاجیان درباره سه اثر جدید رضایی نیز توضیح داد: کار اول درباره فرزندان شهدای مدافع حرم است. این اثر با محوریت وصیت‌نامه شهید محسن حججی به فرزندش علی تولید می‌شود. کار دوم درباره شهید مرحمت بالازاده است که سعی داریم این اثر را به ۱۳ آبان امسال برسانیم. کار سوم هم با توجه به اینکه متاسفانه نوجوانان ما اغلب درگیر اسطوره‌های دروغین غربی هستند سعی خواهد داشت تا اسطوره‌های ملی و دینی سرزمین خودمان را به نوجوانان معرفی نماید.


وی افزود: هر سه اثر در قالب نماهنگ تولید خواهند شد و شعر هر سه تا کار را علی فردوسی سروده است اما کارگردان‌ها هنوز مشخص نشده‌اند.


وی همچنین از بی‌توجهی مسئولان فرهنگی به فعالیت نوجوانان در زمینه سرود انتقاد کرد و گفت: متاسفانه موسیقی نوجوان در کشور ما بسیار ضعیف است که این هم به خاطر کم‌توجهی مسئولان فرهنگی به این شاخه مهم از فرهنگ کشورمان است. به همین دلیل هم می‌بینیم که برخی از نوجوانان به سمت موسیقی‌های زیرزمینی و رپ گرایش پیدا کرده‌اند. این درحالی است که در صورت توجه به این عرصه، می‌توان استعدادهای زیادی را کشف کرد و گرایش نوجوانان به فضاهای غیرمجاز را کاهش داد.


گفتنی است، محمدحسین رضایی متولد سال ۸۱ و در پایه نهم درحال تحصیل است. وی تاکنون ۱۱ قطعه سرود را خلق کرده که دارای موضوعاتی چون آمریکا، مدافعان حرم، حضرت امام رضا(ع)، حجاب، مادر، انتخابات و ... بوده است.طبقه بندی: اخبار خمینی شهر، 
برچسب ها: محمد حسین رضایی، محمد جواد حاجیان، دونالد ترامپ، خلیج فارس، سایت سدژ، سایت خمینی شهر، سدژ،
دنبالک ها: منیع،
ارسال توسط دکتر عموشاهی
آخرین مطالب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic