هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال ۹۸ در یکی از سخت‌ترین شرایط کشور بعد از انقلاب اسلامی تنظیم شد. لایحه این بودجه با درایت و تدبیر دولت دوازدهم دو سقفی و انعطاف پذیر بسته شده است.

سید محمد جواد ابطحی افزود: بودجه ۹۸ برای شرایط سخت‌ تحریمی نوشته شده و دو سقف برای سند دخل و خرج دولت تنظیم شده که در صورت تصویب مجلس می‌تواند رشد برخی از هزینه‌ های دولت را محدود کند. در جنگ اقتصادی به سر می بریم، در بودجه سال آینده به اشتغال، تولید، آموزش، سلامت و نیروهای مسلح توجه شده است. دستگاه ها و نهادها باید براساس نیازشان بودجه دریافت کنند و در شرایط فعلی باید به اولویت ها توجه کنیم.

وی با بیان اینکه ابهاماتی در مورد درآمدهای نفتی، صادرات و واردات در بودجه وجود دارد، ادامه داد: چنانچه این درآمدها تامین نشود باید راهکارهایی برای جبران آنها اندیشیده شود.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه کشور همیشه متکی بر درآمدهای نفتی بوده است، تصریح کرد: فروش نفت بین یک تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه با قیمت منطقی ۵۴ دلار در لایحه بودجه ۹۸ توسط دولت پیش بینی شده است. بودجه تنظیم شده کشور برای سال آینده نسبت به سال گذشته افزایش داشته اما انقباضی است .

وی با بیان این که تامین کالاهای اساسی یکی از بحث های مهم در بودجه محسوب می شود، تصریح کرد: ۱۴ میلیارد دلار برای تامین ۴۵ قلم کالای اساسی در لایحه بودجه با ارز ۴۲ هزار ریال در نظر گرفته شده تا به مردم برای تامین کالاهای اساسی فشار وارد نشود. امنیت و سلامت ۲ رکن اساسی کشور و مورد مطالبه مردم هستند و باید مورد توجه جدی دولت قرار گیرند.

وی با بیان این که اولویت بندی در تخصیص بودجه باید مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: دولت و مجلس باید با برگزاری جلسات تخصصی و با همکاری یکدیگر بودجه متوازنی را تنظیم کنند که در شرایط سخت اقتصادی جوابگو باشد.طبقه بندی: اخبار خمینی شهر، 
برچسب ها: بودجه 98، سید جواد ابطحی، نماینده خمینی شهر، سایت سدژ، خمینی شهر، سایت خمینی شهر، سدژ،
دنبالک ها: منبع، حامی،
ارسال توسط دکتر عموشاهی
آخرین مطالب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic