هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری

سیدمحمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم عدم تصویب لوایح CFT و پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به نظر من کار مجمع در خریدن زمان در مورد این دو لایحه کار خوبی بوده تا اجازه ندهد آمریکا و دنباله‌روهایش به اهداف‌شان برسند.

وی افزود:‌ CFT و پالرمو برخلاف برجام که شعار داده می‌شد تضمین دارد این دو لایحه اصلا تضمینی هم ندارند و آقایان ظریف و روحانی هم هیچ قولی در مورد این دو لایحه و بهبود شرایط اقتصادی در صورت پیوستن به این کنوانسیون‌ها نداده‌اند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به اینکه پیوستن به CFT و پالرمو فشارها بیشتر خواهد شد اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با یک تصمیم شجاعانه و قاطعانه و با توکل به خدا این دو لایحه را رد کنند.

ابطحی خاطرنشان کرد: اینکه بعضی از آقایان در مجمع تشخیص مصلحت نظام دچار تزلزل هستند و یا مرعوبند و یا شیفته کنوانسیون‌های غربی هستند انشاالله با استدلال‌های کافی که کارشناسان و اعضای ولایتمدار مجمع ارائه کرده‌اند نظر این بخش از اعضا تغییر کند.

وی افزود: نظر من بر این است که در این شرایط هرگونه عقب نشینی ما در مقابل اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها باعث تشویق طرف مقابل می‌شود. برای اینکه فشار بیشتری به ما وارد کنند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوابق اروپایی‌ها معلوم است، اظهار داشت: FATF برای تصویب این لوایح 4 ماه به ما زمان داده و من معتقدم اینقدر تصویب این دو لایحه در ایران برایشان مهم است که حتی 4 سال دیگر هم به ما زمان خواهند داد.

ابطحی خاطرنشان کرد: مسئول FATF عنوان کرد که (ما برای اینکه اجازه ندهیم ایران تحریم‌ها را دور بزند لازم است که بقبولانیم و فشار بیاوریم ایران عضویت در این کنوانسیون‌ها را بپذیرد و به آن ملحق شود). بنابراین کاملا روشن است که آنها می‌خواهند ما را در گوشه رینگ ببرند و خلع سلاح‌مان کنند و خدا نیاورد آن روزی که ملت ایران در برابر خواسته‌های نابه حق دشمنان قسم خورده خود خلع سلاح شود.

وی در پایان گفت: امیدواریم که لوایح CFT و پالرمو در مجمع رد شود و اگر هم اعضای مجمع نخواستند آن را رد کنند آن را تصویب هم نکنند تا زمان را در برابر آمریکا و اروپا بخریم.طبقه بندی: اخبار خمینی شهر، 
برچسب ها: نماینده خمینی شهر، جواد ابطحی، سید محمد جواد ابطحی، پالرمو، CFT، خمینی شهر، سدژ،
دنبالک ها: منبع،
ارسال توسط دکتر عموشاهی
آخرین مطالب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic