تبلیغات
سدژ ؛ سایت تخصصی شهرستان خمینی شهر - سده - دفاتر خدمات ارتباطی
هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری

تاریخ : چهارشنبه 20 بهمن 1389
پیرو پیشنهاد قبلی، درباره ایده سیاه، سفید، خاکستری در اولین مبحث قصد دارم درباره یک دفتر خدمات ارتباطی در خمینی شهر صحبت کنم و تجارب خود را با دیگر همشهریان در میان بگذارم.
امید است شما همشهریان نیز از این ایده استقبال کنید و فقط به خواندن مطالب اکتفا نکنید، بلکه با نظرات سازنده خود، این قسمت را تکمیل کنید و درباره سایر دفاتر خدمات ارتباطی نیز نظر بدهید تا سایر همشهریان نیز از تجارب شما بهره مند گردند.

دفتر خدمات ارتباطی:
کد: 71131098
نشانی: خمینی شهر - خیابان شهید منتظری - نبش میدان آیت ا... صهری
متصدی: کیان پور
ویژگی ها: دو نفر متشکل از یک خانم و یک آقا در این دفتر خدمات رسانی می کنند. خدمات نسبتا کند ارائه می شود مخصوصا اگر کار شما نیاز به مهارت جزئی داشته باشد، در این صورت کارمند مرد کمکی نمی تواند به شما بکند و باید منتظر کارمند دوم باشید.
هزینه خدمات: تا جایی که طبق تعرفه باشد درست برخورد می کنند ولی هر چیزی که اداره محترم پست به امان بشر رها کرده باشد را ده لا صد لا می گیرند.
به عنوان مثال هزینه یک برگه فکس را هفتصد تومان، هزینه صدور مجدد سیم کارت گمشده همراه اول بعلاوه یک کپی را یکهزار تومان و هزینه یک کارتن یک کیلوگرمی را ششصدتومان حساب می کند. مستحضر هستید که صدور مجدد سیمکارت گمشده همراه اول مجانی و یک کپی پنجاه تومانست. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.  
کیفیت برخورد و خدمات: برخورد ها و خدمات خوب است بدین معنا که تاکنون مشکلی مبنی بر گم شدن کالا یا نامه نبوده است.طبقه بندی: سیاه، سفید، خاکستری، 
ارسال توسط غزل خانم
آخرین مطالب