هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری

سید جواد ابطحیسید محمد جواد ابطحی نماینده منتخب مردم خمینی‌شهر برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، پیرامون تشریح پیام حضور گسترده مردم در انتخابات و اولویت‌های خود اظهار کرد: انتخابات 7 اسفند بار دیگر نشان داد مردم به انقلاب، کشور و مصالح نظام دلبستگی دارند و علی رغم تمام تبلیغات منفی استکبار جهانی و ایادی آن‌ها که سعی دارند مردم را از مشکلات اقتصادی و معیشتی سرخورده نشان دهند، بار دیگر پر شور به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه مردم همت کردند و با حضور میلیونی خود پای صندوق‌های رای به استکبار نشان دادند که این نظام به پشتوانه مردم و ولایت فقیه همچنان استوار است و فکر فروپاشی آن رویایی است تحقق نیافتی، گفت: مسئولان و نمایندگان نیز باید قدردان این ملت بوده و بیش از پیش به رفع مشکلات آنان بپردازند.

منتخب مردم خمینی‌شهر برای مجلس دهم معیشت و اقتصاد را مهم‌ترین محور مجلس دهم دانست و افزود: مجلس باید تلاش کند تا دولت را مجاب به رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم کند، اکنون که به قول دولتمردان دوره ایران هراسی تمام شده باید بدانند که از ارتباط با اروپا و آمریکا، آبی برای ایران گرم نخواهد شد.

به گزارش سدژ از فارس، وی افزود: فقط باید با استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی، با تکیه بر توان نیروهای جوان متعهد و متخصص بومی، واقع بینی مسایل اقتصادی و اجرای اقتصاد مقاومتی این مهم انجام پذیرد.

ابطحی در رابطه با بودجه 95 عنوان کرد: من در چهار سال نمایندگی دوره مجلس هشتم همواره جز منتقدین بودجه بوده‌ام زیرا اعتقاد دارم اصول قانونی بودجه نویسی رعایت نمی‌شود، بودجه سال 95 نیز کسری آشکار 48 هزار میلیارد تومانی دارد که دولت مجبور است برای جبران این کسری به افزایش قیمت دلار، افزایش قیمت حامل‌های انرژی، افزایش درآمدهای مالیاتی و عوارضی، کاهش بودجه عمرانی و غیره اقدام کند که قطعا تبعات تورمی به دنبال خواهد داشت.

وی اولویت‌های قانون‌گذاری مجلس را اصلاح هدف‌مندی یارانه‌ها، بررسی و اصلاح قانون تجارت، اصلاح قوانین پولی و بانکی، مالیات بر ارزش افزوده و قوانین کار و تامین اجتماعی دانست و یادآور شد: اولویت‌های کلان کشور، اشتغال و رفع بیکاری، الزام دولت به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، سرمایه در گردش کارگاه‌های تولیدی، اهمیت بخش کشاورزی و آب است.

منتخب مردم خمینی‌شهر برای مجلس دهم راجع به مشکلات حوزه انتخابیه خود نیز اذعان کرد: بیکاری از مهمترین معضلات خمینی‌شهر است به گونه‌ای که نرخ بیکاری در شهرستان از متوسط کشور بالاتر است، همچنین اتمام پروژه‌های نیمه تمام از جمله بیمارستان 9 دی منظریه، سالن‌ها و ورزشگاه‌های شهرستان، فرهنگسرا‌ها، شهرک‌های صنایع غذایی و گل و گلخانه و همچنین توسعه سرزمینی و مطرح شدن شهرستان به عنوان قطب کشاورزی و توریسم در کشور از اهداف و برنامه‌های ما خواهد بود.طبقه بندی: اخبار خمینی شهر، 
برچسب ها: سید محمد جواد ابطحی، سید جواد ابطحی، نماینده خمینی شهر، سایت سدژ، سایت خمینی شهر، اخبار خمینی شهر، خمینی شهر،
دنبالک ها: منبع،
ارسال توسط دکتر عموشاهی
آخرین مطالب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic