هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری


نماینده خمینی شهر سید جواد ابطحیسید محمدجواد ابطحی اظهار کرد: مسئله تضارب آرا و اختلاف سلیقه‌های سیاسی در هر دولت و در سراسر دنیا وجود دارد و کاملاً طبیعی است.

وی بیان کرد: اعتقاد دارم نقاط قوت دولت یازدهم باید مورد حمایت قرار گیرد و نقاط ضعف آن باید برای اصلاح تذکر داده شود.

نماینده منتخب مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اعتقاد دارم جریان اصول‌گرائی مجلس دهم به دنبال ایجاد فضای دو قطبی بین دولت و مجلس نیست، گفت: حل مشکلات به وجود آمده ناشی از قانون هدفمند کردن یارانه‌ها به عنوان یک موضوع ملی نیاز به همراهی و حمایت دولت دارد.

ابطحی با اشاره به اینکه تلاش خواهیم کرد مهم‌ترین مصالح نظام در سایه همدلی و هم‌زبانی دولت و مجلس مطرح شود گفت: اگر جریان اصول‌گرائی انتقادی به دولت دارد این انتقاد برای کوبیدن نیست انتقاد برای کاویدن است.

نماینده منتخب خمینی‌شهر با تأکید بر اینکه امام راحل و مقام معظم رهبری تعامل و همراهی مجلس با دولت تأکید داشته و دارند، اظهار داشت: حل مشکلات کشور در سایه تعامل، دولت با مجلس محدود به یک دولت خاص نمی‌شود، همه  باید برای حل مشکلات کشور دغدغه مشترک داشته باشیم.

طرح الزام دولت برای اجرائی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

وی با تأکید بر اینکه باید طرح الزام دولت به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دستور کار مجلس دهم قرار گیرد، گفت: اعتقاد دارم تا به حال فرصت زیادی از دست رفته است و مشکلات کشور در بخش‌های اقتصادی مضاعف شده است.

نماینده منتخب مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعطیلی 5 هزار کارگاه تولید و صنعتی کوچک در کشور و بیکار شدن 35 هزار نفر در استان اصفهان بیان داشت: در شرایط کنونی اگر تدبیری اندیشه نشود، مشکلات اقتصادی به بحران اقتصادی برای کشور و نظام تبدیل خواهد شد.

وی تأکید کرد: مجلس دهم با اتحاد و همدلی دولت یازدهم برای پیاده شدن و اجرا سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کند.

ابطحی گفت: دولت یازدهم باید برای اجرائی شدن سیاست‌های اقتصادی ملزم شود و اقدامات دولت باید از حالت شعارگونه خارج شود.

طرح استرداد 50 درصد مالیات استان اصفهان

به گزارش سدژ از فارس؛ وی با تأکید بر اینکه تلاش خواهم کرد الزام دولت به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در اولویت اقدامات مجلس دهم قرار گیرد، تصریح کرد: ما نیاز داریم برای  حل مشکلات استان اصفهان 50 درصد از بودجه مالیاتی کسب شده استان اصفهان در خود استان هزینه شود.

ابطحی با تأکید بر اینکه استان اصفهان برای حل مشکلات خود به بودجه درآمد مالیاتی خود نیاز زیادی دارد، گفت: تلاش خواهم کرد لایحه استرداد 50 درصد از مالیات اخذ شده هر استان به استان خود به تصویب برسد.

وی با تأکید بر اینکه از جمله محوریت‌های فعالیت من شفاف‌سازی قانون مالیات بر ارزش افزوده است، گفت: طبق قانون قرار بود اجرای مالیات بر ارزش افزوده  به فضای کسب‌وکار و اقتصاد کشور کمک کند.

ابطحی بیان داشت: انتخابات اخیر با توجه به همزمانی دو انتخابات مهم کشور و مسائل پس از برجام و رصد نتایج آن توسط استکبار جهانی بسیار حائز اهمیت و مهم بود.

نماینده منتخب مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم کشور با لبیک گوئی به دعوت مقام معظم رهبری نشان دادند پای حفظ دستاوردها و منافع نظام ایستاده‌اند.

ابطحی در پایان با تأکید بر اینکه باید دستان تک‌تک مردم را بوسید، گفت: کلیه کسانی برای حفظ نظام در انتخابات شرکت کردند قابل ستایش هستند، مردم با حضور خود باعث نقش برآب شدن نقشه‌های دشمنان شدند.طبقه بندی: اخبار خمینی شهر، 
برچسب ها: سید جواد ابطحی، سید محمد جواد ابطحی، نماینده خمینی شهر، سایت سدژ، اخبار سدژ، اخبار خمینی شهر، خمینی شهر،
ارسال توسط دکتر عموشاهی
آخرین مطالب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic