هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری

رسول زرگرپور در حاشیه جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در دانشگاه آزاد خمینی‌شهر در جمع خبرنگاران گفت: معضل شهرک صنعتی منظریه خمینی‌شهر سال‌های سال است که حل نشده و چندین شکایت در این رابطه به خود من ارسال شده است که تلاش داریم معضل مردم و ساکنین شهرک منظریه را برطرف کنیم.

وی در خصوص آخرین جمع‌بندی موضوع اختلافات و مطالبات دانشگاه صنعتی اصفهان با شهرداری خمینی‌شهر اظهار کرد: متأسفانه مسئولان شهرستان و دانشگاه صنعتی اصفهان با قوت این موضوع را پیگیری نمی‌کنند.

استاندار اصفهان تصریح کرد: طبق تبصره قانونی اگر شهرداری‌ها از دستگاه دولتی دیگری طلب داشته باشد در صورت تایید ذی‌حساب می‌توان از بودجه دولتی مطالبات را تأمین کرد.

به گفته زرگرپور دو سال قبل به مسؤولان دانشگاه صنعتی توصیه شد اگر بدهی دانشگاه صنعتی اصفهان توسط ذی‌حساب تایید و نهایی شود، از محل بودجه دولتی این مطالبات به شهرداری خمینی‌شهر پرداخت می‌شود ولی متاسفانه این اقدام صورت نگرفت.

وی با تاکید بر اینکه باید برای وصول این مطالبات، دانشگاه صنعتی اصفهان رقم نهایی طلب شهرداری خمینی‌شهر را تایید کند گفت: اگر شهرداری با مسؤولان دانشگاه صنعتی به تفاهم برسند مطالبات شهرداری خمینی‌شهر از محل بودجه 2 هزار و 500 میلیاردی مطالبات شهرداری‌ها از دولت قابل پرداخت است و این موضوع حل می‌شود.

استاندار اصفهان با اشاره به اولین جلسه مشترک مجمع نمایندگان استان با حضور استاندار به میزبانی شهرستان خمینی‌شهر خاطر نشان کرد: برگزاری چنین جلساتی کمک زیادی به حل مشکلات و تسریع در رفع موانع دارد.

زرگرپور با تاکید براینکه پیگیری حل مشکلات شهرک‌های صنعتی شهرستان از جمله موضوع این جلسه بود بیان داشت: در جلسه امروز مقرر شد در خصوص قیمت‌گذاری شهرک صنعتی خمینی‌شهر موانع رفع و تاسیسات زیربنایی شهرک صنعتی خمینی‌شهر تا انتهای سال جاری اجرایی شود.

به گزارش سدژ از فارس، در ابتدای این مراسم استاندار و مجمع نمایندگان استان با حضور بر سر مزار شهدای گمنام مدفون شده در دانشگاه آزاد خمینی‌شهر به مقام شامخ آنان ادای احترام کردند.طبقه بندی: اخبار خمینی شهر، 
برچسب ها: مطالبات شهرداری خمینی‌شهر از دانشگاه صنعتی، بدهی دانشگاه صنعتی اصفهان، عدم پرداخت بدهی از طرف دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه صنعتی خمینی شهر، سایت سدژ، خمینی شهر،
ارسال توسط دکتر عموشاهی
آخرین مطالب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic