تبلیغات
سدژ ؛ سایت تخصصی شهرستان خمینی شهر - سده - سیاه، سفید، خاکستری
هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری

تاریخ : یکشنبه 17 بهمن 1389
در راستای طرح جدید مدیریت، ایده جدیدی به شرح زیر پیشنهاد می دهم:
همشهریان گرامی تجارب شخصی خود، از خریدهای سطح شهر را به سایرین منتقل کنند.
این به این معناست که اگر امروز برای خرید فلان کالا یا دریافت فلان خدمات مراجعه کردید و به نکته خاصی رسیدید آن تجربه را از طریق سایت خمینی شهر به سایرین منتقل کنید.
جهت یکنواخت و واقعی تر شدن گزارشات، لطفا موارد زیر را رعایت فرمائید:

اول:  تجربه شخصی با نظر شخصی تفاوت دارد، لطفا سعی کنید نظر شخصی و حب و بغض های خود را در ارائه گزارشات دخیل نکنید.
دوم:  اعتدال را رعایت کنید و از تعریف یا تحقیر بیش از حد خودداری نمائید.
سوم:  نشانی دقیق مغازه، دفتر، باشگاه، فروشگاه، بازارچه و ... که در مورد آن گزارش می دهید را بیان کنید تا برای سایر شهروندان مفید واقع گردد.
چهارم:  جهت ارائه این گزارشات از طریق قسمت نظرات اقدام کنید و نام و آدرس ایمیل یا شماره همراه خود را نیز ذکر نمائید. گزارشات شما در صورت مفید بودن حتما درج خواهد شد.
پنجم: کلیه کسانی که گزارشی منفی در موردشان درج می گردد حق دفاع از خود را داشته و سایت خمینی شهر آماده درج دفاعیه آنهاست.طبقه بندی: اخبار خمینی شهر،  سیاه، سفید، خاکستری، 
ارسال توسط غزل خانم
آخرین مطالب